Kurumsal

Biz Kimiz

Bomtem Temizlik ve Aracılık Hizmetleri, doğru zamanda doğru insan felsefesini benimsemiştir. Bu kapsamda dönemsel işçilik temin eden bir hizmet tedarikçisidir.

Ayrıca tam zamanlı ve kaliteli üretim yapabilmeniz için iş dünyasının tüm dönemsel ihtiyaçlarına 7/24 esasına göre hizmet veren bir insan kaynağıdır. Ayıklama ve rötuş içeren kalite kontrol işçiliği ve esnek işgücü hizmetleri sayesinde hat durmaları, sevkiyat gecikmeleri ve iade parçalar gibi yüksek kalite maliyetlerini engellemektedir. Siparişlerin artmasına bağlı dönemsel dalgalanmalarda firmanızın rekabet gücünü arttırmak için maliyet düşürmenize ve esnek çalışabilmenize olanak sağlamaktadır.

Hizmette kaliteye odaklanarak ve müşteri beklentilerini takip ederek hizmet veren bomtem hizmet, daha iyi sonuçlar üretmek için beraber çalıştığı uzman çözüm ortaklarına sahiptir.
Vizyonumuz ve Misyonumuz

“Üretim Destek, Temizlik Hizmetleri, Tesis Yönetim Hizmetleri ve Hizmet Sektöründe" müşterilerin ve çalışanların aklına gelen ilk şirket olmak.

Müşterimize en güvenli, kaliteli, yenilikçi, güler yüzlü, sonuç odaklı hizmet verirken, çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini ve memnuniyetlerini en yüksek seviyede tutarak hizmet sektörüne en büyük katkıyı sağlarız. Başarıları için kritik olan hizmetlerini bize emanet etmiş olan müşterilerimize en iyi hizmeti sunarız. Biz uzmanlığa inanırız, odaklanırız, yaptığımız işte en iyi olmak için düşünür, planlar gerçekleştiririz. Kurumsal yapımız içinde sorumluluğun ve adil davranışın önemi her zaman büyüktür. Bizler bir kurumun temelinin “insan”, kalitenin anahtarının ise o kurumu oluşturan insanlar olduğuna inanırız. Bu sağlam temellerin sarsılmaz ilkelere dayanan , manevi bağları kuvvetli, kendi kendini yöneten şirket anlayışının, bize her zaman sürdürülebilir bir avantaj katacağının bilincindeyiz. İnsan kaynağımıza yönelik çalışmaların temelinde öncelikle çalışanlarımızın mesleki ve kişisel gelişimleri yatmaktadır. Çalışanlarımızın yaratıcılık yetkinliklerini geliştirirken, yöneticilerimizin de değişen durumlarda karar alma ve liderlik yetkinliklerini geliştiririz. Uygulamalarının en önemli basamağı şüphesiz insan kaynağı gelişimini sürekli kılmaktır.

Türkiye yeni bir geleceğe hazırlanırken bizde deneyim ve bilgi deneyim ve birikimimizi, kurumsal stratejilerimizi ve hizmet platformlarımızı artık kendi firmamızda sürekli yenileyerek gözden geçirerek hareket etmeyi hedefledik. Geride bıraktığımız çalışmalarımızdaki performansımızı değerlendirecek olursak, koyduğumuz hedeflere ulaştığımızı rahatlıkla söyleyebiliriz. Ticari başarılarımızın yanında kurumsal sosyal sorumluluklarımızın da bilincindeyiz. Bizler yeni bir oluşum içine girmeye karar verdiğimizde tüm bu adımlar atılırken özveriyle çalışan yönetim kadromuza, işine yüreğini koyan çalışanlarımıza, bizi her zaman yukarılara taşıyan müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.