İnşaat Sonrası Temizlik

Zorlu temizlikler bizi korkutmaz

Fabrika temizliği, okul temizliği, işletme temizliği, atölye temizliği, daire temizliği,
İnşaat sonrası temizlik, İnşaat Temizliği, Daire Temizliği, Fabrika Temizliği, Kaba inşaat Temizliği, bursa temizlik, bursa temizlik firmaları,

İnşaat sonrası temizliğe DİKKAT!!!

İnşaat sonrası temizlik hizmeti son derece dikkat edilmesi gereken bir temizlik hizmetidir. Mevcut yapının ilk temizliği sırasında zarar verilmesi özellikle para verenin hoşuna gitmez. İnşaat sonrası temizliği ucuza yaptırmak size pahalıya patlamasın.

Ucuz temizlik size ve sevdiklerinize zarar verir…

İnşaat sonrası temizlik yapılacak yerin işi bilen bir yetkili tarafından keşif yapılması son önemlidir. Yapılacak işin keşfi; kaç kişi ile hangi makine malzeme ve temizlik ürünleri ile yapılacağını planlanacaktır. Bu durum fiyatı ve işin süresini ayrıca en önemlisi, sonucunu etkileyecektir. Doğru sonuç yanlış firma ile elde edilemez. Bilgi ve beceri, inşaat sonrasında tecrübe ile birleşmektedir.

Doğru, kaliteli ve ekonomik teklif için Bomtem temizlik hizmetleri ile iletişim kurarak 0 224 224 02 66 ve 0532 240 08 08 nolu telefonlardan keşif talep ediniz.
İnşaatın ne zaman bittiği, binaya ve/veya daireye uygulanan malzemelerin inşaat sırasında bir şekilde bozulup bozulmadığına çizilmediğine ve deforme olmadığına dikkat edilmelidir. Temizlik bittiğinde ortaya çıkan pek çok arızalı ürün temizlik öncesi başka faktörler tarafından zarar görmüş oluyor.

Temizlik hizmetini yapacak firmanın hizmeti ne şekilde yürüteceği konusunda size bilgi vermesi son derece sağlıklı olacaktır. Binanıza dairenize ve fabrikanızın temizliğinin nasıl temizleneceğini bilmeniz sizin en doğal hakkınız.
Bomtem inşaat sonrası temizlik ekibi inşaat sonrası temizlik işinin yapılacağı yere geldiğinde işlemler sırasıyla yapılır;

İnşaat sonrası temizliği yapılacak yerin; tozunun süpürülmesi ortalık da bulunan kaba atıkların dağılmayacak şekilde toplanması gerçek temizlik başlamadan önce ki en önemli iş dir.

İşinde uzman kişiler alanına göre görev yerlerine geçerler ve temizlik başlar.
PVC ve camların temizliği; bantların sökülmesi mantarların kaldırılması, camın ıslatılarak harç beton kireç boya ve diğer atıkların yumuşaması sağlanır. Sonrasında pvc camlar temizlenir ve kurulanır.

Balkon temizliği; camları ve mermerleri aynı yöntemle temizlenirken, taş zeminler ilaçlanır fayans üzerinde ki derz, beton, boya toz kum kalıntıları yumuşatılarak gereken yerlerde endüstriyel aletlerle kazıma yapılır ve kirliler vakumlanır. Islak kuru mop yapılarak çalışma tamamlanır.

Wc banyo temizliği; taş zeminler uygun ilaçlarla ilaçlanarak yumuşatılır, varsa tavan boyası yapılırken bulaşan boyalar ve derz kalıntıları ve diğer atıklar yumuşadıktan sonra ovalama işlemi, gerekirse kazıma yapılarak kirlerden arındırılır. Su ile durulanır ve kurulama işlemi yapılır. Zeminler ve klozet ve diğer ürünler ilaçlanarak temizlenir. Kullanılan ürünler Hijyenik zararsız ve koruyucu olmalıdır. Musluk ve bataryalar kullanılan ilaçlardan ve yanlış uygulamalardan dolayı zarar görmemelidir.

Ucuz temizlik; ucuz yanlış ürün ve personelle yapılır ve yanlış sonuçlarla tamamlanır.

Cam temizliği biten odalarda varsa dolap kapı parke gibi ahşap ürünler tozu alınarak nemli bezle temizlenir ve kuru bezle kurulanarak kapısı temizlenmiş odalar tek tek kapatılır. Petekler içlerine kadar tozdan arındırılır ve ıslak kuru bez ile temizlenir.

Sonrasında zeminler temizlenmesi ve kurulanması ile temizlik yapılan tesis yetkili ile kontrolü sağlanarak teslim edilir.

Fabrika temizliği, okul temizliği, işletme temizliği, atölye temizliği, daire temizliği, farklı boyutlarda ki tesislerin temizliği sırasında yerin büyüklüğüne ve uygunluğuna göre temizlik makinaları kullanılır.

Makine parkurumuzda ki itmeli ve binmeli zemin yıkama makinalarının haricinde yerden 20 metre yüksekliğe kadar uzana bilen cephe yıkama makinasına kadar. Pek çok farklı makinamızdan yararlanabilirsiniz.