Bursa İnşaat Sonrası Temizliği-Bursa Temizlik Şirketleri

BURSA İNŞAAT TEMİZLİĞİ

BURSA İNŞAAT VE TADİLAT SONRASI TEMİZLİK

Bursa Bomtem Temizlik olarak şirketi olarak,Firmamız inşaat temizliği, ve Tadilat Temizliğinde,doğru yöntem tecrübeli personeli ile kısa zamanda evinizi veya işyerinizi kullanıma hazır hale getirir.Firmamız işyerinize veya evinize gönül rahatlığıyla yerleşmeniz için;inşaat sonrası kaba diye tabir edilen çöplerin toplanması,çok ince tozların vakum yöntemiyle temizliği,camların ve fayans yüzeylerin dikkatli bir şekilde yüzeye zarar vermeden kazınması temizlenmesi,Pvc lerde kalan koruyucu bant-etiketlerin sökülüp harç ve sıva lekelerinin temizlenmesi,kapılarda ve ahşap kısımlarda gözle görülen harç lekelerinin temizlenip silinmesi,yerlerde dökülmüş ve kurumuş kazınması mümkün olmayan,yüzeye zarar verebilecek kireç,harç kalıntılarını özel kimyasal ile çözdürülüp temizlenmesi,derzlerin süpürgeliklerin Parke yüzeylerin temizliği,radyatör peteklerin açılması ve buhar tutularak temizlenmesi,doğalgaz borularının aralarındaki donmuş kurumuş kalıntıların temizlenmesi,pencere önlerinde ve balkonlarda bulunan mermer yüzeylerinin temizlenmesi,Duvarların tozunun alınması,Mutfak dolaplarının iç dış temizliği ve çekmecelerinin çıkarılarak temizlenip tekrar takılması.Banyo Lavabo ıslak zeminlerin temizliği,gibi titiz bir uygulama ile eviniz kullanıma hazır hale getirilir..Temizlik esnasında herhangi bir yanıcı,yakıcı kimyasal kullanılmaz.Bursa Bomtem Temizlik,Bursa’da İnşaat Temizliğini yapmış yüzlerce bireysel müşteriye sahip olup,ayrıca Bursa’da inşaat ve tadilat sonrası temizlik için,İnşaat şirketleriyle çalışıp, konut-site-apartman,sosyal tesislerin toplu inşaat temizliğini yapmaktadır.

İnşaat Temizliğinde Makine Malzeme Yol Yemek Herşey tarafımızdan karşılanır,Gündelik temizlik gibi 1 kadın iki kova ile inşaat temizliği yapılmaz,evin büyüklüğüne ve evdeki temizliğin durumuna göre personel sayısı ve fiyatı değişkenlik gösterebilir,İnşaat Temizliği yapılacak mekan temizlik öncesi keşif yapılarak personel sayısı,temizlik süresi ve fiyatı belirlenir.Genel olarak İnşaat firmalarının çalışması ve sitelerin durumu tarafımızca bilinmektedir,İnşaat firması ve site ismi vermek sureti ilede fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İnşaat sonrası Temizlik nasıl yapılır Ev Temizliği işi, fiyatları nedir diye düşünmeyin,Yaşadığınız veya duyduğunuz kötü tecrübeleri unutun.Doğru yerdesiniz !!

Profesyonel İnşaat Temizliği için,evinizin veya İşyerinizin suyu ve elektriği bağlandıktan sonra bizi arayın. Bursa Bomtem Temizlik Şirketi

(0224) 224 02 66 Osmangazi/BURSA

(0532) 240 08 08

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK ESNASINDA EVLERE VEYA DİĞER İNŞAAT TEMİZLİĞİ YAPTIĞIMIZ MEKANLARA !!

HERHANGİ BİR USTA-İŞÇİ,BOYACI,SIVACI,PARKECİ,PERDECİ GİRMESİ DURUMUNDA TEMİZLİK DURDURULUR,

BU BİZİM İÇİN İYİ BİR TEMİZLİK VE ZAMAN AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİDİR !! LÜTFEN TEMİZLİĞİ EN SON YAPTIRINIZ.

TEMİZLİĞİ EN SON YAPTIRINIZ !

İNŞAATI BİTMİŞ BOŞ EVLERDE ;BOYACININ KOVASIYLA,RULOSUYLA-PARKECİNİN ARTMIŞ PARKE PARÇALARIYLA VEYA FAYANSCININ ARTAN FAYANS PARÇALARIYLA UĞRAŞMIYORUZ !!

BALKON MERMERİNDEN FAYANS DERZLERİNE-SÜPÜRGELİKLERDEN MUTFAK ÇEKMECELERİNİN ÇIKARILIP TEMİZLENMESİNE DUVARLARIN TOZUNDAN PETEK İÇLERİNE KADAR DETAYLI İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK YAPIYORUZ .İNŞAAT TEMİZLİĞİ TAŞINMA ÖNCESİ SON TEMİZLİKTİR.. LÜTFEN EVİNİZE GİREN BİZDEN ÖNCEKİ USTALARA MALZEMESİNİ,ARTA KALANINI ALDIRIP BİZE ÖYLE TESLİM EDİN !!!

Eğer buna rağmen evde azda olsa moloz veya kaba atık varsa,toplanan moloz kaba çöp vs.temizlik sonunda poşetlenerek kapı önüne çıkarılır.Moloz kaba çöp atıklarının dışarı çıkarılması taşınması uygun bir yere bırakılması veya ilgili belediyeyle irtibata geçip molozların aldırılması teslimi bizim sorumluluğumuzda değildir.

TEMİZLİK HİZMETİMİZ GARANTİLİDİR.

PROFESYONEL DENEYİMLİ TECRÜBELİ İNŞAAT TEMİZLİĞİ EKİPLERİMİZ SINIRLI SAYIDADIR.RANDEVU VERİLİRKEN 2-3 GÜN SONRAYA GÜN ALABİLİRSİNİZ.

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİĞİ ÖNEMSEYİN !!

İnşaat bitmeden temizliği;

Temizlik bitmeden taşınmayı

DÜŞÜNMEYİN !!

HERHANGİ BİR NEDENDEN DOLAYI TEMİZLİĞİ YARIM KALMIŞ VE VEYA BIRAKTIRILMIŞ,EVLER VEYA DİĞER MEKANLAR İÇİN LÜTFEN TEMİZLİK TALEBİNDE BULUNMAYINIZ !!

İNŞAAT TEMİZLİĞİ

Aslında bir Temizlik değildir,kirlenmiş bir ev temizliğinden ziyade,İnşaat kalıntısı ve tozla mücadeledir,Temizliği iyi yapılmayan kirli bir yeri tekrar temizlemek mümkündür. Ancak ;Bilinçsizce yapılan yeni evin Temizliği esnasında meydana gelebilecek herhangi bir çizik,deforme,yanma vs.. sizi bu görüntüyle uzun süre yaşamak zorunda bırakabilir.

TELAFİSİ ZOR BİR DURUMLA KARŞILAŞMAYIN !
İNŞAAT TEMİZLİĞİ KEŞİF NUMARALARIMIZ;