Bursa Dış Cephe Cam Temizliği-Cam Silme ve Kompozit Temizleme

Bursa Dış Cephe Temizliği.Çalıştığınız firma ve müşterilerinize firmanız hakkında iyi bir intiba bırakmak,ışıl ışıl bir dış görüntü ile işinize ve işyerinize verdiğiniz önemi kanıtlamak için dış cephe temizliği olmazsa olmazlardandır,zamanla doğal etkenlerden dolayı kirlenmiş,toz tutmuş,gerçek rengini kaybetmiş matlaşmış bir dış cephe,olumsuz görüntüsü kadar,kullanılan malzemeninde çürümesi,deforme olmasına yol açıp sizi maddi kayıba ve zarara uğratacaktır,çeşitli ekipmanlarla ulaşabildiğiniz yükseklikteki yerlerin temizliği zaten yapılmaktadır,ama ulaşamadığınız yüksek ön cephe cam ve kompozit yüzeyi diğer yerler gibi olmadığı için temizlenmesi zordur,Bursa Bomtem Temizlik Hizmetleri Bursa da uzman personel özel kimyasal ve platform-vinç kullanarak dış cephe cam temizliğini yapmakta kullandığımız özel kimyasal ile dış cephenizin uzun süre doğal etkenlerden etkilenmemesini ve temiz kalmasını sağlamaktadır.Dış cephe temizliği isteğe bağlı olarak yaz aylarında ve veya yağışlı havaların sona erdikten sonra ilk bahar bitiminde yapılmaktadır.

Günümüzde inşaat sektörünün de gelişmesiyle Bursa’da artık yüksek binalar ve rezidanslar popülerlik kazanmış durumda. Yapılan bu yüksek binaların ve rezidansların yapımı kadar, dış cephe temizliğide çok zahmetli ve titiz bir çalışma gerektiren bir iştir. Dış cephe temizliği dikkat edilmesi gereken bir temizlik hizmetidir. Dikkatsizce yapılan ya da kalitesiz ürünler kullanılan temizlik uygulamasında, dış cephe üzerinde ya da cam üzerinde çizgiler oluşabilir yada camın yapısının zarar görmesine sebebiyet verebilir. Bu durumda dış cephenizin ya da dış cephe camınızın parlak görünmesinin ve canlılığının kaybolmasına neden olacaktır. Binanızın canlılığını korumak ve her zaman ilk gün yapıldığı gibi görünmesini sağlamak istiyorsanız kesinlikle dış cephe temizliğini belirli aralıklar da yaptırmanız gerekir. Dış cephe temizliği farklı koruma meteryallerine göre, uygulamalar da değişebiliyor.

Alicobond, paslanmaz, pvc, alüminyum kompozit, metal,ctp levhalar, paksiding, mermer, mozaik, granit, kompakt laminat levhalar, ve cam giydirme gibi çok çeşitli giydirme sistemlerine karşılık bunlara uygun temizleme ve koruma sistemleri mevcuttur. Uygulanacak zeminin yüksekliği ve şekline göre kullanılacak vinç seçilir. Bu sepetli vinç olabilir ya da çatıya sabitlenmiş motorlu ve manuel kullanılan 3 metrelik sepetler kurulup bina parsellere bölünüp yukarıdan aşağı olmak üzere temizliği zemine göre hazırlanan kimyasalarla temizlenir gerekli zeminlerde koruma ve parlatıcılar kullanılır. Profesyonel ekipler tarafından yapılan bu işlemler tüm güvenlik tedbirleri alınarak gerçekleştirilmektedir. Dış cephe ve cam temizliğine, zemin tespiti, uygulama programı, personel ve kimyasal seçimi, kullanılacak aracın seçimi yapıldıktan sonra uygulamaya geçilir. ..

→ PERİYODİK MAĞAZA-KAFE-RESTORAN-BANKA AVM CAM TEMİZLİĞİ.

→ İNŞAATI BİTMİŞ EV-FABRİKA-İŞYERİ-ALIŞVERİŞ MERKEZLERİNİN CAM TEMİZLİĞİ

→ CAM USTASI PERSONEL TEMİNİ

Bursa Temizlik Şirketleri, Bursa Temizlik Firmaları, Bursa Ev Temizliği, İşyeri Ofis Temizliği,Bursa Dış Cephe Cam ve Kompozit Temizliği

0224 234 08 08

DIŞ CEPHE-CAM TEMİZLİĞİ İÇİN KEŞİF NUMARALARIMIZ:

0532 240 08 08